Ovoce na vánoční stůl

Na Štědrý večer si můžeme dopřát nejen kapra a bramborový salát! Exotické ovoce je teď k mání skoro všude a my víme, jaké je to nejlepší a jaké vitamíny v něm najdete. A ke každému máme i tip na super recept. více zde

Vánoční cukroví z ovoce

Přemýšlíte letos o tom, že si uděláte zdravé Vánoce? Zdravé totiž ještě nemusí znamenat nedobré! Máme pro vás tip na 4 úžasně sladké vánoční cukroví, které si zamilujete hned z několika důvodů! Je bez cukru, úplně bezlepkové a je raw, takže se nemusí péct. A navíc, pomáhat vám s ním můžou i děti, protože je hned hotové a zaručeně bezvadně chutná!

více zde

Ovoce a zelenina pro děti

Škola už se nám pomalu blíží a naše děti brzy usednou do školních lavic. Proč jim tedy nezpříjemnit dny ve škole skvělou a zdravou svačinou? Ovoce a zelenina jsou totiž ti nejlepší pomocníci v boji s různými neduhy, také jako prevence a mají léčivé účinky. Svým dětem můžete připravit do školy každý den jinou svačinu, a to přímo z ovoce a zeleniny. To nejlepší ovoce a zeleninu a jejich účinky na organismus jsme pro Vás vybrali, pojďme se podívat, které stojí za to:

více zde

Sezóna třešní je v plném proudu!

Začíná nám sezóna třešní a my se už teď těšíme na všechny recepty, které Vám z nich představíme. V dnešním článku můžete najít první z nich a také se dozvíte, proč je dobré si dopřát třešně pravidelně, jaký mají vliv na naši pleť a jaké druhy jsou ty nejsladší.

více zde

Na vysoký krevní tlak vyzkoušejte celer!

Pokud znáte celer pouze jako přídavnou zeleninu do polévky, je nejvyšší čas se o něm přiučit něco nového! Celer je totiž skvělý nejen v kuchyni na skoro všechny způsoby, ale má také velmi pozitivní léčivé účinky. Například snižuje krevní tlak.

více zde

Jarní detox s červenou řepou

Jaro už se nám probudilo k životu a všechno začíná po zimě opět kvést. I my bychom si zasloužili nějaký ten jarní refresh, ať jsme připraveni na léto v plné síle! Nejvíce energie nám dá ovoce a zelenina, když si je koupíme čerstvé v sezóně, ve které je zrovna aktuální. A v tomto období přímo září červená řepa!

více zde

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >

Návody a informace na této webové stránce nemají nahrazovat rady a pokyny kvalifikovaného praktického lékaře, odborného lékaře nebo dietologa. Vždy konzultujte Vašeho praktického lékaře před tím, než se budete řídit doporučeními publikovanými na tomto webu. Total Produce nemá zodpovědnost za pochybení při nevhodné aplikaci těchto doporučení.

© Top Fruit 2013. All rights reserved. | HORTIM International, spol. s.r.o. | Realizace Espiral.cz
HORTIM International, spol. s r. o., Kšírova 242, 619 00 Brno, Česká republika | +420 543 522 222 | info@hortim.cz | www.hortim.cz