Topfruit.cz vám přináší Total Produce (největší evropský distributor čerstvého ovoce a zeleniny), jehož součástí je od roku 2004 Hortim International. Proč jsme vytvořili tyto stránky? Čerstvé ovoce a zelenina jsou naší vášní - od běžného až po opravdu exotické ovoce. Rádi bychom také podpořili spotřebu čerstvého ovoce a zeleniny, a to kvůli jejich blahodárnému účinku na lidský organismus. Ovoce a zelenina jsou také nezbytnou součástí zdravé a vyvážené stravy.

Víme, že v současné době je nabídka čerstvého ovoce a zeleniny po celý rok obrovská, a může proto být komplikované se v ní vyznat. Je těžké udržet si přehled o všech druzích ovoce a zeleniny, nemluvě o všech nových odrůdách. A je stále těžší najít nové způsoby jak naplnit svých "5 porcí denně

Z tohoto důvodu nás napadlo shromáždit všechny informace na jedno místo, které je určené milovníkům čerstvého ovoce a zeleniny. Topfruit.cz je tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravou výživu a zdravý životní styl. Nabízí bezplatné rady, návrhy, informace a snad i inspiraci! Nenaleznete zde žádné reklamy, ani Vám nebudeme nic prodávat. Doufáme jen, že se Vám na Topfruit.cz bude líbit.

 

Návody a informace na této webové stránce nemají nahrazovat rady a pokyny kvalifikovaného praktického lékaře, odborného lékaře nebo dietologa. Vždy konzultujte Vašeho praktického lékaře před tím, než se budete řídit doporučeními publikovanými na tomto webu. Total Produce nemá zodpovědnost za pochybení při nevhodné aplikaci těchto doporučení.

© Top Fruit 2013. All rights reserved. | HORTIM International, spol. s.r.o. | Realizace Espiral.cz
HORTIM International, spol. s r. o., Kšírova 242, 619 00 Brno, Česká republika | +420 543 522 222 | info@hortim.cz | www.hortim.cz