Je možné, že jste si na balení TOP produktů všimli něčeho neobvyklého. Každý náš balený produkt má na sobě unikátní QR kód. Zkratka QR v angličtině znamená "quick response” neboli "rychlá odezva”. Tyto kódy umožňují zákazníkovi bleskově přijímat požadované informace o ovoci a zelenině. QR kódy dokáží přečíst chytré telefony jako např. iphone.

Tyto kódy jsou nové – ale jejich použití je velice jednoduché

  • Stáhněte si takzvaný "QR code scanner/reader” na Váš chytrý telefon z příslušné stránky či obchodu (např. Appstore aplikace pro iphone). Tyto aplikace jsou většinou zdarma. A instalaci musíte provést pouze jedenkrát.
  • Aktivujte aplikaci a kameru přístroje nasměrujte na QR kód.
  • Stiskněte tlačítko"Skenovat”.

Váš chytrý telefon se automaticky přesměruje na příslušný odkaz na stránkách topfruit.cz. Například, Mango QR kód přesměruje zákazníky na 3 minutové video o sklízení, dozrávání a přípravě Manga. A navíc Vám poradí, jak mango servírovat.

Doufáme, že přidáním funkce QR kódů se pro zákazníky otevírá nový svět čerstvých produktů. Zákazník ihned dostává odpovědi na otázky "Co to je?”, "Co s tím?”, "Proč bych měl?” Otázky, které si čas od času pokládá každý. Díky QR kódu zákazník získá obecné informace o produktu, ale také nutriční informace a poradí s přípravou či servírováním. Doufáme, že tyto praktické typy povzbudí zákazníka k tomu, aby experimentoval a vyzkoušel více vynikajícího ovoce a zeleniny. Pro názornou ukázku fungování QR kódu klikněte zde. Veškerý obsah všech našich QR kódů je přístupný také přímo na našich stránkách v kategorii "videa”.

 

Návody a informace na této webové stránce nemají nahrazovat rady a pokyny kvalifikovaného praktického lékaře, odborného lékaře nebo dietologa. Vždy konzultujte Vašeho praktického lékaře před tím, než se budete řídit doporučeními publikovanými na tomto webu. Total Produce nemá zodpovědnost za pochybení při nevhodné aplikaci těchto doporučení.

© Top Fruit 2013. All rights reserved. | HORTIM International, spol. s.r.o. | Realizace Espiral.cz
HORTIM International, spol. s r. o., Kšírova 242, 619 00 Brno, Česká republika | +420 543 522 222 | info@hortim.cz | www.hortim.cz