Paula Mee, BSc., Dip Dietetics, MSc in Health Sciences, Dip Allergy, M.I.N.D.I., Dietoložka, vede nutriční a konzultační společnost v irském Dublinu a nabízí organizacím a průmyslu širokou paletu služeb v oblasti výživy, vývoje produktů a marketingové komunikace.

Součástí jejího pracovníku týdne je také provoz kliniky zabývající se zdravým životním stylem, dietami a hubnutím.

Současně je Paula členkou představenstva Consumer Foods v Bord Bia. Role Bord Bia, irského potravinového představenstva, je spojit irské dodavatele potravin, nápojů a ovoce a zeleniny s dalšími potencionální zákazníky po celém světě.

Paula je častým hostem v televizi a rádiu, kde odborně radí ohledně výživy a zdravé stravy.

Paula pochází ze západního Irska, má bakalářský titul z University College Galway z přírodních věd a biochemie. Posléze dosáhla postgraduální kvalifikace v dietetice a akademickou hodnost magistra ve zdravotní vědě na Leeds Metropolitan University. Paula je též držitelkou diplomu z alergií, z Southampton University v Anglii.

Pro další informace můžete Paulu kontaktovat: paula@paulamee.com

www.paulamee.com

 

Návody a informace na této webové stránce nemají nahrazovat rady a pokyny kvalifikovaného praktického lékaře, odborného lékaře nebo dietologa. Vždy konzultujte Vašeho praktického lékaře před tím, než se budete řídit doporučeními publikovanými na tomto webu. Total Produce nemá zodpovědnost za pochybení při nevhodné aplikaci těchto doporučení.

© Top Fruit 2013. All rights reserved. | HORTIM International, spol. s.r.o. | Realizace Espiral.cz
HORTIM International, spol. s r. o., Kšírova 242, 619 00 Brno, Česká republika | +420 543 522 222 | info@hortim.cz | www.hortim.cz