Pokud jde o čerstvé ovoce a zeleninu, kvalita má mnoho podob. Každý má svá vlastní kritéria pro posouzení každičkého kousku ovoce. Je to čerstvé? Je to zralé? Vypadá to dobře? Voní to dobře? Vydrží to dlouho? A co je nejdůležitější, budete po ochutnání chtít další? Při výběru ovoce pro značku TOP je proto stálost kvality ve všech těchto parametrech naší hlavní prioritou. V Total Produce věříme, že tento proces začíná již při plánování a přípravě u samotných zdrojů. Proces výroby vždy s chutí a důsledně kontrolujeme. Naším cílem je skloubit potřeby zákazníků a možnosti dodavatelů. Tím, že do našeho úsilí vkládáme kolektivní sílu a dlouholeté zkušenosti jsme schopni sloučit nabídku s poptávkou a předvídat nepředvídané, přičemž získáváme pouze to nejlepší ovoce a zeleninu, vypěstované správným způsobem, na správném místě, ve správném množství a ve správný čas.

Pro tuto naši strategii je zcela zásadní skutečnost, že jsme zastoupeni ve všech hlavních pěstitelských oblastech po celém světě. Zde také dodáváme špičkový personál, hodnotíme potencionální dodavatele, poskytujeme odborné znalosti a zkoumáme a uplatňujeme inovativní postupy. A samozřejmě, naše výroba je certifikována většinou nejuznávanějších kontrolních orgánů. Všechny výrobky nesoucí značku TOP byly akreditovány organizacemi GLOBALGAP a BRC.

Naše integrovaná strategie kvality se vztahuje na všechny články dodavatelského řetězce. Každý z našich zdrojů využívá sofistikovanou logistickou infrastrukturu, která zahrnuje nejmodernější přepravu, skladování, zrání a distribuci po celé Evropě, čímž je zajištěna dokonalá zpětná dohledatelnost našich produktů.

Péče, s jakou jsou všechny produkty kontrolovány po dopravení do Evropy pouze reflektuje úsilí, které vynakládáme již u samotných zdrojů. Zkušené týmy pracovníků, kteří kontrolují jakkost zde uplatňují přísné normy a podrobují všechny produkty pečlivým testům před jejich odesláním zákazníkům v Evropě. Pravidelné testy trvanlivosti a chuti zajišťují, že naše produkty jsou skutečně kvalitní a nikoli pouze dobře vypadající či splňující stanovené normy.

Je to právě kombinace všech našich technik, postupů, podnikové kultury a úsilí dosáhnout vysoké kvality a její stálosti, co odlišuje produkty nesoucí označení TOP.

 

Návody a informace na této webové stránce nemají nahrazovat rady a pokyny kvalifikovaného praktického lékaře, odborného lékaře nebo dietologa. Vždy konzultujte Vašeho praktického lékaře před tím, než se budete řídit doporučeními publikovanými na tomto webu. Total Produce nemá zodpovědnost za pochybení při nevhodné aplikaci těchto doporučení.

© Top Fruit 2013. All rights reserved. | HORTIM International, spol. s.r.o. | Realizace Espiral.cz
HORTIM International, spol. s r. o., Kšírova 242, 619 00 Brno, Česká republika | +420 543 522 222 | info@hortim.cz | www.hortim.cz