... je to o chuti!
Každý ví, že ovoce a zelenina jsou velice důležitou součástí zdravé výživy. Samozřejmě můžete mít dojem, že zahrnout do své stravy alespoň doporučených 5 porcí čerstvého ovoce a zeleniny může představovat značný problém. Ve skutečnosti by nemělo být nic lehčího. Koneckonců, není nic chutnějšího než čerstvý kousek dokonale zralého ovoce. Ovoce a zelenina představuje perfektní občerstvení či doplněk stravy. Může to být i perfektní dárek.

Čerstvé ovoce a zelenina vás nikdy nezklamou. V Total Produce jsme zcela oddáni ideje splnit, a dokonce předčit očekávání zákazníků a poskytnout jim tak požitek z jídla, který nemá obdoby.

Značka TOP na našich produktech je garancí té nejvyšší kvality. S ní máte jistotu, že byla vynaložena ta nejsvědomitější péče již při výběru semen, pěstování, následnému skladování a nakonec i distribuci všeho našeho šťavnatého ovoce a zeleniny.

Během více jak sta let existence, společnost Total Produce vytvořila bezkonkurenční celosvětovou síť pěstitelů a prodejců, přičemž všichni naši partneři mají pověst spolehlivých dodavatelů vynikajících produktů. Z této výběrové skupiny dodavatelů pouze ti nejlepší místní a zahraniční pěstitelé mají právo se podílet na značce TOP. U všech našich pěstitelů striktně dbáme na uplatňování těch nejlepších výrobních postupů, čímž dáváme základ pro trvale vynikající produkci. Výsledkem je naše ovoce a zelenina, sklizené v tu nejlepší dobu, balené, když je nejčerstvější a nakonec podávané, když je nejchutnější.

Značka TOP představuje energii obsaženou v čerstvých pomerančích, vlnu osvěžení v čerstvých melounech a explozi chutí v těch nejčerstvějších plodech mangovníku. TOP je víc než jen jméno.

 

Návody a informace na této webové stránce nemají nahrazovat rady a pokyny kvalifikovaného praktického lékaře, odborného lékaře nebo dietologa. Vždy konzultujte Vašeho praktického lékaře před tím, než se budete řídit doporučeními publikovanými na tomto webu. Total Produce nemá zodpovědnost za pochybení při nevhodné aplikaci těchto doporučení.

© Top Fruit 2013. All rights reserved. | HORTIM International, spol. s.r.o. | Realizace Espiral.cz
HORTIM International, spol. s r. o., Kšírova 242, 619 00 Brno, Česká republika | +420 543 522 222 | info@hortim.cz | www.hortim.cz