Total Produce nabízí čerstvé ovoce a zeleninu již 100 let a je předním poskytovatelem čerstvého ovoce a zeleniny na evropském trhu. Total Produce zajišťuje pěstování, dodávky, import, balení, distribuci a prodej více jak 200 produktových řad čerstvého ovoce, zeleniny a květin. Ročně společnost rozešle okolo 250 milionů krabic čerstvých produktů do maloobchodů, velkoobchodů, v rámci zpracovatelského sektoru, restaurací, jídelen apod. po celé Evropě.

Total Produce dnes operuje z 90 podnikových zařízení v 19 zemích a uspokojuje potřeby zákazníků z celé řady dalších zemí. Kromě skutečnosti, že skupina Total Produce je předním poskytovatel čerstvých produktů v Irsku (Total Produce Ireland), Španělsku (Grupo Arc Eurobanan), Švédsku a Dánsku (Total Produce Nordic, Lembcke, Everfresh), Spojeném království (Total Produce UK) a České republice (Hortim International), působí také na klíčových trzích, jako jsou Jihoafrické republika (Rapiprop, Capespan), Slovensko (Hortim International), Indie (Khet Se Distribution, Suri Agrofresh PVT), Itálie (Peviani) a Nizozemsko (Total Produce bv, Haluco bv, Nedalpac bv, Anaco & Greeve International). Klikněte zde pro zobrazení mapy.

Společně s vyváženou obchodní strategií, obzvláště co se týče zdrojů, výrobků a zemí a trhů, na kterých působíme, naším hlavním cílem je zdokonalování našeho dodavatelského řetězce. Snažíme se vytvořit co nejmenší mezeru mezi pěstitelem a zákazníkem, zavést ty nejlepší obchodní a pěstitelské praktiky, být efektivní, poskytovat zákazníkům více a zajišťovat vysokou kvalitu, přičemž vždy vnímáme oblast výroby a poskytování služeb jako dvě samostatné věci.

Total Produce je společností, která se snaží učinit vždy to nejlepší, a to ve všem, co děláme. Společnost má za cíl být šetrná k přírodě, svým výrobcům a pěstitelům vždy zaplatit spravedlivou odměnu a také pokaždé poskytnout svým zákazníkům něco navíc.

 

Návody a informace na této webové stránce nemají nahrazovat rady a pokyny kvalifikovaného praktického lékaře, odborného lékaře nebo dietologa. Vždy konzultujte Vašeho praktického lékaře před tím, než se budete řídit doporučeními publikovanými na tomto webu. Total Produce nemá zodpovědnost za pochybení při nevhodné aplikaci těchto doporučení.

© Top Fruit 2013. All rights reserved. | HORTIM International, spol. s.r.o. | Realizace Espiral.cz
HORTIM International, spol. s r. o., Kšírova 242, 619 00 Brno, Česká republika | +420 543 522 222 | info@hortim.cz | www.hortim.cz