Dowload link iOS:http://itunes.apple.com/ie/app/top-qr-code-reader/id498623500?mt=8
Dowload link Android:https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.espiral.qrreader.android

Version: 1.2
Copyright: 2012, Total Produce
Developer: Espiral s.r.o.
Category: Utilities
Operation systems: iOS, Android
Language: English, Czech, Danish, Dutch, French, German, Slovak, Spanish, Swedish

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch and iPad.Requires iOS 4.2 or later. Android 2.2 or later.

App Preview

TOP QR Code Reader

TOP QR Code Reader je jednoduchou a snadno použitelnou aplikací pro chytré telefony s operačními systémy iOS a Android. S pomocí TOP QR Code Reader získáte okamžitý přístup k obsahu webových stránek, multimediálním souborům a zeměpisné pozici. Použijte aplikaci na produkty značky TOP a získejte přístup k množství videí od našich šéfkuchařů a nutričních specialistů. Připravit a naservírovat exotické recepty z celého světa z pohodlí vašeho domova ještě nikdy nebylo snazší.

Návod použití

  1. Spusťte aplikaci.
  2. Zaměřte fotoaparát na QR čárový kód, který chcete přečíst.
  3. QR Code Reader okamžitě rozpozná obsah kódu.
  4. Aplikace poté spustí video, webové stránky či jiný obsah.
  5. Sdílejte své nápady s přáteli prostřednictvím sociálních sítí, emailů či zpráv!

Support

Total Produce

Total Produce je jednou z předních evropských společností v oblasti dodávek čerstvého ovoce a zeleniny. Společnost se zabývá pěstováním, dodávkami, balením, distribucí a prodejem více jak 200 řad produktů zeleniny, ovoce a květin, přičemž naše nabídka zahrnuje jak tradiční, tak skutečně exotické druhy. V naší společnosti věříme, že inovace je nezbytnou složkou při snaze podpořit konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny. Na našich webových stránkách, Facebooku a pomocí QR čárových kódů vám přinášíme informace o naší spolupráci s šéfkuchaři a nutričními specialisty tak, abychom vám mohli dodat to, co skutečně chcete - více informací zde! Naši zákazníci si zaslouží něco víc. www.totalproduce.com.

TOP

TOP je název značky těch nejkvalitnějších čerstvých produktů od společnosti Total Produce. Značkou TOP se honosí pouze produkty té nejvyšší kvality, vypěstované v nejúrodnějších oblastech světa. Značku TOP nesou některé druhy citrusového, exotického, tropického a peckového ovoce a celá řada druhů zeleniny. Každý kus ovoce a zeleniny nesoucí nálepku značky TOP je zárukou vynikající chuti a kvality.

Topfruit.com

Pro nás ve společnosti Total Produce je ovoce doslova vším, a to všechny jeho druhy. Naším hlavním cílem je podporovat konzumaci čerstvého ovoce a zeleniny, jelikož tyto potraviny jsou základem každé zdravé a vyvážené stravy. Každý, kdo chce z čerstvého ovoce a zeleniny dostat maximum, může navštívit naše centrální webové stránky Topfruit.com. Zde najdete nezávislé rady a doporučení a věřme, že i špetku inspirace, a to vše zcela zdarma! Navštivte naše stránky a dočtěte se o ovoci a jeho původu, vyzkoušejte naše chutné recepty nebo shlédněte krátká videa o zdravém stravovaní! Na www.topfruit.cz pro vás otvíráme zcela nový svět čerstvých produktů.

 

Návody a informace na této webové stránce nemají nahrazovat rady a pokyny kvalifikovaného praktického lékaře, odborného lékaře nebo dietologa. Vždy konzultujte Vašeho praktického lékaře před tím, než se budete řídit doporučeními publikovanými na tomto webu. Total Produce nemá zodpovědnost za pochybení při nevhodné aplikaci těchto doporučení.

© Top Fruit 2013. All rights reserved. | HORTIM International, spol. s.r.o. | Realizace Espiral.cz
HORTIM International, spol. s r. o., Kšírova 242, 619 00 Brno, Česká republika | +420 543 522 222 | info@hortim.cz | www.hortim.cz